Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
"ÖRÖKPANORÁMÁS, 3 SZOBÁS CSALÁDIHÁZ MESESZÉP KÖRNYEZETBEN…
Budaörs csendes, hangulatos utcájában, az Odvashegy és a Köhegy között, természetvédelmi területek ölelésében, elvehetetlen PANORÁMÁS, 402 nm-es telken, 110 nm alapterülettel (földszint+beépíthető tetőtér+ garázs+ műhely+ tároló kamra) + kis borospincével + 2 nagy terasszal rendelkező, jó állapotú de felújítandó ház várja új tulajdonosát !
Az ingatlan autóval aszfaltos úton jól megközelíthető helyen van, a kertben + 3 autó részére alkalmas beálló hellyel.
Az épület egy régi parasztház felújításával és bővítésével a 80-as években nyerte el mai méretét.
A későbbiekben folyamatos karbantartásban részesült (víz- és elektromos vezetékek cseréje)
A fedett verandáról nyílik a bejárat az előszobába , ahonnan balra fürdőszoba, külön wc, jobbra. egy tágas étkezős konyha nyílik.
Szemben a tágas nappali, melyből jobbra és balra egy-egy szintén tágas szobába jutunk.
Az épülettel egybeépített, de a kertből megközelíthető a garázs+ tároló épületrész. Ennek az épületrésznek teljes tetőfelülete (kb. 45 nm) teraszként került kialakításra,egy külső vaslépcsővel megközelíthetően. Innen bejuthatunk a padlástérbe, mely jelenleg csak tárolóhelyként szolgál, de az egyébként is felújítandó tetőfedés szigetelése után lakóhelyiségek kialakítására alkalmas.
A tetőtér jelenleg egyetlen tágas tér, és a vasbeton födémen kialakított nyílás lehetővé teszi a nappaliból lépcső kialakításával való belső megközelítését a tetőtérnek ill. a tágas tetőterasznak.
Az épület fűtése gázcirkó.
A burkolatok jó állapotúak, ízlés szerint cserélhetőek.
A kert, kis mérete ellenére sok értéket rejt. Szőlőlugasokkal, diófával, gyümölcsfákkal, fenyőfával szegélyezett pihenőkert, veteményes, és még egy kis borospince is helyet kapott.
Az ingatlan elhelyezkedése rendkívül kedvező, ha nyugalmat, természet közelséget keres, de fontos, hogy pár perc alatt a városközpontba érhessen, ami a téli időszakban is zökkenőmentes, köszönhetően a kimagaslóan jó úttakarításnak !
Az ár irányár !
Ha felkeltettem érdeklődését az ingatlan iránt, hívjon bármikor! Egyeztetünk időpontot a megtekintésre !
96389
"
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 04. Utoljára módosítva: 2025. 06. 06.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budaörs, félemelet