BAM Living

Eladó családi ház
Budakeszi

+ 17 kép 1/20
229 000 000 Ft229 M Ft 1 198 953 Ft/m2
4 szoba
191 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 766 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623769704
Sz. Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fedezze fel BUDAKESZIN ezt a kivételes, 2021-ben épült családi házat Budakeszi új építésű övezetében, amely egyenesen a kertre néz és kiemelkedik modern építészeti megoldásaival.

Ez az egyszintes ingatlan 191 m²-en kínál 3 hálószobát, 2 fürdőszobát, bőséges nappali teret fapadlózattal és nagy teraszokat, mindezt egy napfényben úszó, vízszintes telekkel. Az épület, mely tégla szerkezetű, monolit vasbeton födémmel rendelkezik, egy dupla garázs kapcsolódik hozzá, valamint a modern kor igényeinek megfelelően padlófűtést és mennyezet hűtést is biztosít.A technológia és a biztonság élvonalában jár, hiszen hőszivattyús fűtéssel, kamerarendszerrel, öntöző rendszerrel és riasztóval felszerelt, ami teljes kényelmet és nyugalmat garantál a lakóknak.

A 295 cm-es belmagasság tovább növeli az otthon tágasságának érzetét, így biztosítva a komfortos és elegáns életérzést.Budakeszi egy kedvelt lakóhely, amely közel van Budapesthez, mégis békés, zöldövezeti környezetet nyújt. A településen jó a közlekedés, így gyorsan elérhető a város, továbbá számos kiváló helyi szolgáltatás és szabadidős tevékenység áll a lakók rendelkezésére. A közeli erdők és parkok tökéletes helyszínt kínálnak a szabadidő aktív eltöltéséhez, legyen szó sétákról, kirándulásokról vagy sportolásról. Budakeszi ideális választás azok számára, akik a város közelsége mellett a természet közelségét és nyugalmát is keresik.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik egy modern, jól felszerelt otthont keresnek csendes és zöld környezetben, minden kényelmi szolgáltatással.
Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy egy mesés otthon tulajdonosa legyen Budakeszin!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budakeszi m² ár
1199 e Ft
1132 e Ft -6%
Ennek az ára
Budakeszi átlagár
229 M Ft m Ft
145.7 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budakeszi

Eladó családi házak a környékről

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

235 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

349.9 M Ft
10 + 6 szoba
480 m²
Budakeszi, Művész utca
Eladó családi ház

Budakeszi

49.9 M Ft
1 szoba
50 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

150 M Ft
4 szoba
100 m²
Budakeszi, Fő utca
Eladó családi ház

Budakeszi

62.5 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

199.9 M Ft
7 szoba
159 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

339 M Ft
5 szoba
340 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

339 M Ft
5 szoba
340 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

99 M Ft
2 szoba
90 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

70 M Ft
3 szoba
45 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi, Őz utca
Eladó családi ház