Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Budakeszi csendes, kedvelt utcájában, a város központi részén, eladó panorámás önálló családi ház, dupla nagy telekkel, 25 m-es utcafronttal.
Az ingatlan 2025-ben felújított 131 m²-es, kétszintes, tágas, napfényes panorámás önálló családi ház!
A hosszú utcafront lehetővé teszi közvetlenül a ház előtt 4-5 autó parkolását, illetve telken belül további 2-3 autó parkolására is lehetőség van.
Az ingatlan teljes gépészeti és elektromos vezetékcserén átesett, új főelosztó kiépítése, hálózatbővítés : 3*32A, új mérőóra, új hálózati bekötések (elmű és csatorna)
Ezen felül új hőszigetelési rendszert kapott: rétegrend : fal, fújt szigetelés, fogadópanelezésen pir/pur szigetelés ( festhető, mosható, kiváló hőtartó képességgel)
Az ingatlan fűtését új elektromos kazán biztosítja (puffer tartállyal egyben), radiátoros hőleadókkal (padlófűtés később kiépíthető, akár napelem rendszerrel), illetve a nappaliban meglévő kémény által , alternatív fűtés kialakításra is lehetőség van (kandalló, cserépkályha).
Alsó szinten új hőszigetelt műanyag 3 rétegű nyílászárókkal (emeleten régi fa nyílászárókkal)
Az ingatlan beton alappal és 25 cm-es stabil beton födémmel rendelkezik, mely statikailag kiemelkedő.
Buszvégállomás, termelői piac, szupermarket (CBA Príma), gyógyszertár, posta, lottózó, kormányhivatal, rendőrség, okmányiroda 2 perc sétatávolságra található.
Általános Iskola, óvoda, Középiskolák, orvosi rendelő, 8-10 perc sétatávolságra.
A közeli erdő csupán 5 perc kényelmes sétatávolságra található.
A közlekedés kiváló: Budapest több irányból is megközelíthető. Tömegközlekedéssel Budapest irányából (22, 22A, 222, 922, 922B), Kelenföld felől Budaörsön keresztül a 188-as és a 188E buszjáratokkal, illetve több helyi járattal a környező településeket.
Amennyiben felkeltette érdeklődését keressen bizalommal a hét bármely napján.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 25. Utoljára módosítva: 2025. 08. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budakeszi, Ady Endre utca