Seven Pearl

Eladó családi ház
Budajenő

+ 9 kép 1/12
390 000 000 Ft390 M Ft 1 455 224 Ft/m2
5 szoba
268 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1420 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthon, amit megálmodtál új építésű családi ház Budajenőn

Budajenő egyik csendes, zöldövezeti utcájában kínálunk eladásra egy új építésű, két szintes családi házat, amely egyszerre nyújt természetközeli nyugalmat és korszerű kényelmet.

Az épület letisztult, modern vonalvezetése és átgondolt elrendezése révén tökéletes választás lehet mindazok számára, akik hosszú távra keresnek otthont legyen szó egy kisgyermekes család első igazi fészkéről, vagy egy új, nyugodtabb élethelyzet elindításáról.

A földszint és az emelet funkcionálisan jól elkülönülnek, így a nappali élettér, a privát hálózóna, illetve az otthoni munkavégzés terei kényelmesen elválaszthatók.

A ház mögött elhelyezkedő intim, saját kertrész füvesítve, növényekkel beültetve és automata öntözőrendszerrel ellátva várja új lakóit ideális helyszín nyári reggelikhez, gyermekjátékhoz vagy egy csendes kávéhoz a teraszon. Medencés partykat is el tud képzelni? A lehetőség adott, csak kérnie kell.

A ház műszaki felszereltsége is kivételes:

hőszivattyús padlófűtés minden helyiségben,

mennyezetbe integrált hűtés a kellemes nyári klímáért,

szellőztető berendezés a folyamatos friss beltéri levegőért,

fa-alumínium emelő-toló nyílászárók,

30 cm vastag tégla, 15 cm homlokzati szigetelés, 25 cm mennyezeti szigetelés,

okos otthon előkészítés csillagpontos kábelezéssel,

füvesítés, növények telepítése, öntözőrendszer kiépítése

És a legjobb? Mindez az ár részét képezi a prémium minőség, a korszerű technológia és a kényelmi extrák is.

Ez az otthon több mint egy új építésű ház egy hely, ahova valóban jó megérkezni. Egy épület, amely mögött átgondolt tervezés, valódi otthonteremtési szándék és tartós minőség áll.

Ha szeretnéd élőben is megtapasztalni ezt az érzést, keress bátran szívesen megmutatom!

Irányár: 390000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ082539-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budajenőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budajenő m² ár
1455 e Ft
1155 e Ft -26%
Ennek az ára
Budajenő átlagár
390 M Ft m Ft
307.2 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budajenő

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

160 M Ft
7 szoba
169 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

399 M Ft
6 szoba
255 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

360 M Ft
5 szoba
452 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

390 M Ft
5 szoba
268 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

400 M Ft
6 szoba
252 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

198 M Ft
5 szoba
238 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

12.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

300 M Ft
4 + 1 szoba
215 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budajenő, Domb utca
Eladó családi ház

Budajenő