City Pearl

Eladó családi ház
Bicske

+ 6 kép 1/9
156 500 000 Ft156.5 M Ft 1 043 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 920 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 284
Milák Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó sokoldalú ingatlan Bicske frekventált fő útján!

Bicske központi részén, kiváló infrastruktúrával ellátott környéken eladó egy 920 m²-es telken található, több épületből álló ingatlanegyüttes, amely kiválóan alkalmas vállalkozásra, befektetésre vagy akár üzlethelyiség kialakítására.

A telek rendezett, autóbeállóval és tárolóval ellátott.
A fő épület 2000-ben épült, jó állapotban van.

Az ingatlan főbb paraméterei:

1. ház: 150 m²

2. ház: 120 m²

3. ház: 35 m² (összkomfortos)

Tetőtér beépítés egyedi kialakítással

2 fürdőszoba

Gázfűtés + egyedi megoldások

Tágas pince

A különálló épületeknek és a tágas teleknek köszönhetően az ingatlan sokféle funkcióra átalakítható: üzlethelyiség, irodák, raktár, szolgáltató tevékenység vagy akár többgenerációs családi ház számára is ideális választás.
Kérésre több képet tudok küldeni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Bicskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bicske m² ár
1043 e Ft
798 e Ft -31%
Ennek az ára
Bicske átlagár
156.5 M Ft m Ft
86.8 m Ft -80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bicske

Eladó családi házak a környékről

Bicske, Csokonai utca
Eladó családi ház

Bicske

38.6 M Ft
1 + 2 szoba
110 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

18.5 M Ft
0 + 1 szoba
20 m²
Bicske, Galagonyás IV. dűlő út
Eladó családi ház

Bicske

15 M Ft
2 szoba
37 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

99 M Ft
3 szoba
116 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

69.99 M Ft
4 szoba
125 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

30 M Ft
3 szoba
85 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

199 M Ft
5 szoba
224 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Bicske, Dankó Pista utca
Eladó családi ház

Bicske

34.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Bicske, Losonczi utca
Eladó családi ház

Bicske

75 M Ft
3 szoba
68 m²
Bicske, Galagonyás II. dűlő út
Eladó családi ház

Bicske

16.5 M Ft
2 szoba
30 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz