Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Berettyóújfalu

+ 17 kép 1/20
88 900 000 Ft88.9 M Ft 793 750 Ft/m2
3 szoba
112 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 536 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 446
Dr. Lengyel Norbert Gedeon
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy felújított, bútorozott 3 szintes családi ház Berettyóújfaluban!

Főbb jellemzők:
- Hasznos alapterület: kb. 112 m2 + pince + garázs + wellness rész
- Telek: gondozott, díszkerttel és térkövezett udvarral
- Állapot: azonnal költözhető, igényesen felújított, bútorozott (gépek nélkül)
- Műszaki és szerkezeti adatok:
- Stabil beton alap, beton blokk falazat, 10 cm külső szigetelés, nemesvakolat, tetőszigetelés
- Kondenzációs gázkazán
- Új víz-, villany- és csatornarendszer
- Új fűtésrendszer, radiátorok, burkolatok, gipszkartonozás, LED világítás
- Műanyag, hőszigetelt nyílászárók, biztonsági bejárati ajtó
- Klíma az emeleti szinten
- Kamera és riasztórendszer (4 kamerás)

Helyiségek elrendezése:
Emelet:
- Szoba (23 m2)
- Szoba (12 m2)
- Szoba (11 m2)
- Közlekedő (5 m2)
- Zuhanyzó (3 m2)
- Loggia (5 m2)
Földszint:
- Konyha + étkező (24 m2)
- Nappali (7 m2)
- Fürdőszoba (9 m2)
- WC (1 m2)
- Előszoba (4 m2)
- Közlekedő (7 m2)
- Lépcső (3 m2)
- Fedett, téliesíthető terasz (25 m2) - bútorozott, modern sparhelttel és hűtővel
Pince szint:
- 2 helyiség (összesen 31 m2)
Wellness & Melléképület (2019):
- Garázs (15 m2) - elektromos kapuval
- Fedett terasz (32 m2)
- Tároló (12 m2)
- 5 személyes Wellis jakuzzi
- 3 személyes Wellis infraszauna
- Modern LED világítás, új elektromos hálózat, minőségi burkolatok

Külső jellemzők:
- Térkövezett és betonozott udvar
- Díszkert és kerti főzőrész
- Új kerítés és elektromos kapu (elöl és a garázsnál)
- Elöl és hátul fedett terasz - hátul wellness résszel

További előnyök:
- Teljes bútorzat az árban (gépek nélkül)
- Modern, energiatakarékos megoldások
- Csendes, rendezett környezet
- Azonnal költözhető állapot
- Tökéletes választás családoknak, akik kényelmes, modern otthont keresnek, vagy pihenésre, feltöltődésre vágyóknak - saját wellness részleggel!

További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási, felújítási hitelek, OTTHON START valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Berettyóújfaluban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Berettyóújfalu m² ár
794 e Ft
672 e Ft -18%
Ennek az ára
Berettyóújfalu átlagár
88.9 M Ft m Ft
81.7 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Berettyóújfalu

Eladó családi házak a környékről

Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88 M Ft
6 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

88 M Ft
6 szoba
130 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

159.8 M Ft
3 szoba
244 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Berettyóújfalu, Dózsa György utca
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

38 M Ft
2 szoba
84 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

18 M Ft
2 szoba
86 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Berettyóújfalu, Táncsics tér
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

18 M Ft
2 szoba
86 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

78.9 M Ft
2 szoba
245 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház

Berettyóújfalu

159.8 M Ft
3 szoba
244 m²
Berettyóújfalu
Eladó családi ház