NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Balatonfüred

+ 16 kép 1/19
147 900 000 Ft147.9 M Ft 1 946 053 Ft/m2
3 szoba
76 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 1040 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 948
Simon Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Örök balatoni panoráma – nyugalom és minőség Balatonfüreden!

Képzelje el a reggeleket a Balaton látványával....és az estéket , amikor a nap a vízbe olvad.
Ez az otthon minden nap ajándék.

Balatonfüred egyik legkedveltebb, magasabban fekvő részén kínáljuk megvételre ezt a kétszintes, örök panorámás családi házat, ahol a Balaton látványa minden nap a mindennapok része.

Az ingatlan csendes, zöld környezetben helyezkedik el, távol a város zajától, mégis könnyen elérhető távolságban mindentől, ami a kényelmes élethez szükséges.

A 1040 m²-es telek valódi ritkaság: lejtős kialakítása és az előtte elterülő zöldterületek garantálják, hogy a páratlan balatoni panoráma hosszú távon is zavartalan maradjon.

Az ingatlan főbb jellemzői:
76 m² lakótér, kétszintes, átgondolt elrendezéssel
Minőségi anyaghasználat, igényes kivitelezés
Világos, napfényes terek
Harmonikus alap egy nyugodt, természetközeli életformához

Az ingatlan hűtő-fűtő klímával felszerelt, mind a két szinten új konyhabútorral és beépített szekrényekkel lett bővítve.

A tágas, 38 nm-es teraszról örök panoráma és nyugalom tárul elénk.

A teljes vízrendszerbe beépített vízszűrő gondoskodik a tiszta vízről.

Ami igazán különlegessé teszi:
Örök balatoni panoráma
Rendezett, csendes környezet
Nagy telek, amely kertészkedésre, pihenésre és akár bővítésre is lehetőséget kínál.

Ez az ingatlan ideális választás állandó otthonnak vagy exkluzív nyaralónak, azok számára, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a kilátás, a nyugalom és a minőség terén.

Lehet, hogy Ön lesz az aki bele szeret-jöjjön el, nézze meg.

Irányár: 147 900 000 Ft ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392175

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1946 e Ft
1468 e Ft -33%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
147.9 M Ft m Ft
162.6 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1770.713 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

140 M Ft
8 szoba
240 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

165 M Ft
4 szoba
215 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

155 M Ft
5 szoba
133 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

155 M Ft
5 szoba
133 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.161 M Ft
5 szoba
486 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

259.9 M Ft
10 szoba
480 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1770.713 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

169 M Ft
4 szoba
149 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

194.9 M Ft
6 szoba
185 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.612 M Ft
5 szoba
469 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

350 M Ft
724 m²
360 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.29 M Ft
5 szoba
470 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.225 M Ft
5 szoba
487 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

140 M Ft
8 szoba
240 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház