Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Balatonfüred

+ 16 kép 1/19
289 990 000 Ft289.99 M Ft 1 283 142 Ft/m2
5 szoba
226 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 1138 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3687814020
György Géza
Duna House - Balatonfüred - Aranyhíd sétány

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

*** Balaton-közeli, tágas, panorámás családi ház Balatonfüreden eladó! ***

Néhány perc séta csupán, és máris a tóparti sétány, a strand és a balatoni élmények varázsa fogad mégis egy csendes, közkedvelt utcában található ez a szerethető, napfényes családi ház. Állandó otthonnak, nyaralónak vagy befektetésnek is kiváló lehetőség.

A 225 négyzetméteres ház tágas tereivel és három szintjével remek választás nagyobb családok számára is, akik olyan otthont keresnek, ahol mindenki megtalálja a saját kis kuckóját.
Az ingatlanban nagyméretű amerikai konyhás nappali, 4 hálószoba, 2 fürdő, 2 wc, és számos egyéb tároló és kiszolgáló helyiség található. 
A mindig kellemes hőmérsékletet radiátoros hőleadás biztosítja, valamint légkondicionáló.

A ház két nagy terasza(28-28 nm) tökéletes helyszín reggeli kávézásokhoz, közös vacsorákhoz vagy meghitt beszélgetésekhez, ahonnan pihentető kilátás nyílik a Balatonra és a környékre.         Az 1138 m²-es gondozott füves udvar pedig tökéletes helyszín grillpartikhoz, szalonnasütéshez, családi összejövetelekhez, a gyerekeknek játékra, vagy éppen a csendes pihenéshez.

Ha olyan házat keresel, ahol a családi összetartásé, a barátságé és a nyugalomé a főszerep, miközben a balatoni vízpart egy karnyújtásnyira van, akkor ez az ingatlan ideális választás.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, valamint további információra van szüksége, várom megkeresését.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1283 e Ft
1023 e Ft -25%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
289.99 M Ft m Ft
318.7 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

410 M Ft
4 szoba
228 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.612 M Ft
5 szoba
469 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

149 M Ft
8 szoba
250 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.29 M Ft
5 szoba
470 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

199 M Ft
1 szoba
233 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

174.5 M Ft
5 szoba
240 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
3 szoba
350 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

599 M Ft
5 szoba
533 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

179.999 M Ft
6 szoba
158 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

259.9 M Ft
10 szoba
480 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

269.9 M Ft
8 szoba
270 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.161 M Ft
5 szoba
486 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház