River Life

Eladó családi ház
Balatonfüred

+ 17 kép 1/20
410 000 000 Ft410 M Ft 1 798 246 Ft/m2
4 szoba
228 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 2534 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3687814005
Vass Veronika
Füred Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

+++BALATONI PANORÁMÁS HÁZ AZ ERDŐ SZÉLÉN+++

Megvételre kínálok Balatonfüreden, nyugodt környezetben ,
egy átgondolt tervezésű PRÉMIUM családi házat .

2534 négyzetméteren elhelyezkedő , 228,7 négyzetméter alapterületű
ingatlan amelyhez egy panorámás 62 négyzetméteres terasz tartozik.

A ház három szintből áll.

Földszint:
-garázs ,amely több autó tárolására alkalmas
-fürdőszoba WC-vel
-gépészeti helység
-2 darab tároló

1.emelet, két irányból megközelíthető, az udvarról vagy akár a garázsból is
belső lépcsőházon keresztül.

-hatalmas amerikai konyhás nappali
-kettő fürdőszoba WC-vel
-szoba
-hálószoba
-közlekedő
-TÁGAS nappali. Innen nyílik egy tágas panorámás terasz jakuzzival.

A második szinten egy KÜLÖNÁLLÓ apartman található amely teljesen
el van különítve a nagy háztól . Egy külső lépcsőn lehet megközelíteni.

Itt található egy hálószoba , fürdő WC-vel , konyha étkezővel ,
szintén egy szép, kisebb panorámás terasz tartozik hozzá.

Az ingatlan 2017-ben épült ,modern levegőszivattyús fűtésrendszer került
beépítésre, padló hűtés ,fűtéssel.

A fürdőszobákban radiátorokat is elhelyezésre kerültek.

A ház építésénél magas minőségű külső és belső burkolatokat használtak.

Beépített konyha Gorenje gépekkel.

Extrák:

-elektromos redőnyök
-riasztó
-kamera rendszer
-elektromos kapu
-jakuzzi

A kert GYÖNYÖRŰEN parkosított, több száz dísznövény került elültetésre.

Lokációját tekintve KIVÁLÓ elhelyezkedés,
erdő szélén csend és nyugalom, bevásárlási lehetőség
pár perc autóval.

Tökéletes állandó lakhatás céljából, nyaralónak, akár befektetésnek is !

Amennyiben felkeltettem érdeklődését , hívjon bátran akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1798 e Ft
1265 e Ft -42%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
410 M Ft m Ft
210.2 m Ft -95%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

140 M Ft
8 szoba
240 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

599 M Ft
5 szoba
533 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.612 M Ft
5 szoba
469 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1740.186 M Ft
9 szoba
2250 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

289 M Ft
6 szoba
190 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

259.9 M Ft
10 szoba
480 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.225 M Ft
5 szoba
487 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

174.5 M Ft
5 szoba
240 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1740.186 M Ft
9 szoba
2250 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
3 szoba
350 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

410 M Ft
4 szoba
228 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház