Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó Baján a monostori út szomszédságában 815 m2-es telken, kétszintes családi ház. Az első rész 1997-ben épült, B30-as téglából, és vályogtéglából, az északi oldal szigetelve lett.
A második rész 2008-ban épült hozzá ytong téglából, és szigetelve van.
Az alsó szinten található:
-előszoba
-nappali
-konyha
-étkező
-hálószoba
-fürdőszoba+wc
Az emeleten található:
-előszoba
-3 hálószoba
-kádas fürdőszoba+wc
Az épület műanyag, és fa nyílászárókkal rendelkezik. Az ablakok utcára és udvarra néznek. A ház elosztása kiváló, a szobák tágasak, és világosak.
Az ingatlan fűtése központi vegyes tüzelésű kazánról, a vízellátás fúrt kút hidroforos tartállyal működik. A kazánház a szuterénben található.
Az udvaron egy 30 m2-es garázs került kialakításra.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, várom, megtisztelő hívását!
Deutsch
Zum Verkauf in Baja, in der Nähe der Monostori-Straße, auf einem Grundstück von 815 m2, steht ein zweistöckiges Einfamilienhaus zum Verkauf. Der erste Teil wurde 1997 aus B30-Ziegeln und Lehmziegeln gebaut, wobei die Nordseite isoliert wurde. Der zweite Teil wurde 2008 aus Ytong-Ziegeln gebaut und ist ebenfalls isoliert.
Im Erdgeschoss befinden sich:
Eingangsbereich
Wohnzimmer
Küche
Esszimmer
Schlafzimmer
Badezimmer + WC
Im Obergeschoss befinden sich:
Eingangsbereich
3 Schlafzimmer
Badezimmer mit Badewanne + WC
Das Gebäude verfügt über Kunststoff- und Holzfenster, die zur Straße und zum Hof hin ausgerichtet sind. Die Aufteilung des Hauses ist ausgezeichnet, die Zimmer sind geräumig und hell.
Die Heizung erfolgt über einen zentralen Festbrennstoffkessel, die Wasserversorgung erfolgt über einen Bohrbrunnen mit hydrophorischen Tank. Der Heizraum befindet sich im Keller.
Auf dem Hof wurde eine 30 m2 große Garage errichtet.
Wenn ich Ihr Interesse geweckt habe, freue ich mich auf Ihren geschätzten Anruf!
English
For sale in Baja, near Monostori Road, on a plot of 815 m2, is a two-storey family house for sale. The first part was built in 1997 from B30 bricks and adobe bricks, with the north side insulated. The second part was built in 2008 from Ytong bricks and is also insulated.
On the ground floor, you can find:
Entrance hall
Living room
Kitchen
Dining room
Bedroom
Bathroom + WC
On the upper floor, there are:
Entrance hall
3 bedrooms
Bathroom with bathtub + WC
The building has plastic and wooden windows facing the street and the courtyard. The layout of the house is excellent, with spacious and bright rooms.
Heating is provided by a central solid fuel boiler, and water supply is from a drilled well with a hydrophoric tank. The boiler room is located in the basement.
A 30 m2 garage has been built in the yard.
If I have piqued your interest, I look forward to your esteemed call!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2025. 04. 02.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Baja