Astora Art House

Eladó családi ház
Bag

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
75 890 000 Ft75.89 M Ft 622 049 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 680 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 490
Nagy Barbara
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Budapesttől 30 perc autóútra, az M3autópálya mentén fekvő Bag település rendezett, központi részén, egy 1970-es években épült, 1990-es évek végén felújított tégla szerkezetű, cserép fedésű családiházat.
Felosztása:
-pince
-földszint: 25 nm nagyságú konyha, amely kiválóan alkalmas amerikai konyha kialakítására. 4 hálószoba, egy fürdőszoba, különálló wc, és egy előtér. A fedett terasz 14 nm nagyságú.
-tetőtér: beépítetlen, azonban az erkély kialakítva, így a lehetőség adott, hogy további 96 nm nagyságú lakóteret alakítson ki az új tulajdonos!
Különálló garázs az udvarban!
További melléképület, amely nyári konyhaként funkócionál.
Rendezett udvar.
Rövid időn belül költözhető!
Hívjon bizalommal, tekintsük meg együtt! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394961

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Bagon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bag m² ár
622 e Ft
393 e Ft -58%
Ennek az ára
Bag átlagár
75.89 M Ft m Ft
42.4 m Ft -79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bag

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

43 M Ft
3 szoba
80 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

43 M Ft
3 szoba
80 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

35 M Ft
2 szoba
26 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

116 M Ft
5 + 1 szoba
148 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

59.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

33.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

81 M Ft
6 + 1 szoba
194 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

116 M Ft
5 + 1 szoba
148 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

81 M Ft
6 + 1 szoba
194 m²
Kerepes
Eladó családi ház