City Pearl

Eladó családi ház
Áporka

+ 17 kép 1/20
76 000 000 Ft76 M Ft 745 098 Ft/m2
3 szoba
102 m²
építés éve:1987

Részletes adatok

Telekméret: 1460 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 744
Grünwald Norbert
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán****

Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kínálunk megvételre egy 102 nm-es, jó állapotú családi házat 1460 nm-es telken.

Az ingatlan világos elosztású, 3 szobával, tágas konyha-étkezővel, fürdőszobával, valamint külön WC-vel rendelkezik.

Fűtés és műszaki adottságok:

Padlófűtés

Garanciális kondenzációs gázkazán

Vegyestüzelésű kazán (a kb. 70 nm-es, rendezett pincében)

Buszmegálló a ház előtt

Bp. Népliget ~55 perc busszal

Tesco, Spar: 2 km

Az ingatlanhoz teljes körű ügyintézést biztosít az OTP Csoport szakértői csapata, akik minden jogi és pénzügyi kérdésben támogatást nyújtanak, beleértve a kedvezményes hitel- és lízing konstrukciókat, valamint a CSOK-ot. Digitális rendszerünknek köszönhetően akár személyes találkozó nélkül, online is könnyedén lebonyolítható a vásárlás. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M321522

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás családi házak ára Áporkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Áporka m² ár
745 e Ft
887 e Ft 16%
Ennek az ára
Áporka átlagár
76 M Ft m Ft
95.9 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Áporka

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

114.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

114.9 M Ft
3 szoba
121 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

114.9 M Ft
3 szoba
121 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Áporka
Eladó családi ház

Áporka

76 M Ft
3 szoba
102 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Zsámbok