Metrodom

Eladó családi ház
Abony

+ 10 kép 1/13
32 900 000 Ft32.9 M Ft 530 645 Ft/m2
2 szoba
62 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 1111 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Bakos-Dósa Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vegyes falazatú családi ház Abonyban eladó:

- eredeti építés éve 1kb. 1960
- bővítés 1980-as években
- a konyha és az abból nyíló szoba az eredeti épület, melynek valószínűleg tégla alapja van, falazata vert fal
- a hozáépÍtett rész alapja beton, falazata tégla
- nagyrészt hőszigetelt, műanyag nyílászárók, ahol cserélve lettek, ott az eredeti fa tok megmaradt
- cserép fedésű tető
- fürdőszoba és wc külön heklyiségben
- központi fűtés új Biasi kazánnal és radiátorokkal
- melegvizet a Biasi kazán állítja elő
- réz villanyvezetékek, 16 amper
- élhető terek, jó elosztás
- az udvaron állattartásra alkalmas ólak vannak, melyek jelenleg tárolóként funkcionálnak
- egy autónak alkalmas garázs szerelő aknával, egyéb tárolók az udvarban
- ideális méretű udvar, kis frissítés után a család kellemes órákat tud eltölteni a szabadban

Az ingatlan tehermentes, teljes bútorzattal együtt eladó (egy-két kivétellel).

A hirdetésben szereplő információkat a tulajdonostól kaptam, azokért irodánk felelősséget nem vállal.

Irodánkban bank-független pénzügyi szakértőnkkel tudnak hitelkonstrukciók között eligazodni, mely szolgáltatás ingyenes.

Keressen bizalommal, nézzük meg együtt!

Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás családi házak ára Abonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Abony m² ár
531 e Ft
420 e Ft -26%
Ennek az ára
Abony átlagár
32.9 M Ft m Ft
27.7 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Abony

Eladó családi házak a környékről

Abony, Gaál Miklós utca
Eladó családi ház

Abony

54.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

75.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

62.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

18.5 M Ft
4 szoba
63 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Abony, Simonffy Kálmán utca
Eladó családi ház

Abony

42.8 M Ft
3 szoba
290 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

18.5 M Ft
4 szoba
63 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

74.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

62.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

43.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Abony, Zrínyi MIklós utca 22
Eladó családi ház

Abony

14.54 M Ft
1 + 1 szoba
142 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Iváncsa
Eladó családi ház