Metrodom

Eladó családi ház
Abony

+ 17 kép 1/20
44 000 000 Ft44 M Ft 468 085 Ft/m2
3 szoba
94 m²
építés éve:1957

Részletes adatok

Telekméret: 578 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 266
Czinegéné Deák Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pest vármegye, Abony központjában 94 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház 44 m2 melléképülettel és 17 m2 nagyságú garázzsal, 578 m2 nagyságú telken eladó. Az 1957-ben épített komfortos házban három szoba, egy konyha-étkező, egy kamra, egy fürdőszoba-WC-helyiség és egy előszoba kapott helyet. A lakás helyiségei parketta-, PVC- és járólap burkolatot kaptak. Az otthon melegéről helyiségenként gázkonvektor gondoskodik, alternatív megoldásként három falazott vegyestüzelésű kémény is rendelkezésre áll. A melegvíz ellátását FÉG típusú vízátfolyós rendszerű gázüzemű vízmelegítő biztosítja. Az ingatlan tégla alapon vegyes falazattal, a födém stukatoros fa és öntött salakbeton szerkezettel készült. A körben csatornával ellátott fa tetőszerkezet teljes felújítása megtörtént: a szelemenek, a székállás, a lécezés cserére kerültek, valamint a tető új égetett cserép héjazatot kapott. A padlás járható, a kamrából a belső feljárás biztosított. A külső nyílászárók részben hőszigetelt üvegezéssel ellátott fa szerkezetűre lettek cserélve, a többi eredeti duplatokos, a szobákban redőnnyel ellátva. A belső ajtók fából készült eredetiek, jó állapotúak. A bejárati ajtók szintén fából vannak, egy részük új. A homlokzat általános állapotú, kapart kőporozott. Közművek közül az egyfázisú villany (16 Amper) régi vezetékeléssel, a vezetékes víz, a gáz és az emésztő telken belül megtalálható. A csatorna szintén telken belül van, de a ház jelenleg nincs rákötve. Az udvar rendezett, a családi ház oldalhatáron áll, körben bekerített, gépjárművek számára két aszfaltos utcáról kapubejáró lett kialakítva. A telken két melléképület is található, melyben egy külső bejáratú 14 m2-es tároló, összesen 30 m2 nagyságú több helyiségből álló gazdasági egység, egy 8 m2-es száraz pince és egy 17 m2 nagyságú zárható garázs kapott helyet. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a városközpont 100 méterre található, a település infrastruktúrájából minden elérhető, a tömegközlekedés kiépített.
A hirdetés tájékoztató jellegű, az ingatlanról pontos adatokat a megtekintést követően a tulajdonos által elmondottak alapján tudunk garantálni!
Az ingatlan jelenleg üres, tehermentes, birtokba adás a végkifizetést követően azonnal lehetséges.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkonstrukcióival és egyéb banki termékek lehetőségével tudunk segíteni, díjmentesen, sorbanállás nélkül! Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Eladó ingatlanokat keresünk meglévő és külföldi partnereink számára!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Abonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Abony m² ár
468 e Ft
536 e Ft 13%
Ennek az ára
Abony átlagár
44 M Ft m Ft
47.9 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Abony

Eladó családi házak a környékről

Abony
Eladó családi ház

Abony

74 M Ft
3 szoba
103 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

18.5 M Ft
4 szoba
63 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

32 M Ft
3 szoba
75 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

19.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Abony, Zrínyi MIklós utca 22
Eladó családi ház

Abony

14.54 M Ft
1 + 1 szoba
142 m²
Abony, Simonffy Kálmán utca
Eladó családi ház

Abony

42.8 M Ft
3 szoba
290 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

41.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

44.9 M Ft
3 + 2 szoba
120 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

75.9 M Ft
4 szoba
88 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Abony, Gaál Miklós utca
Eladó családi ház

Abony

54.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház