Metrodom

Eladó családi ház
Abony

+ 8 kép 1/11
26 500 000 Ft26.5 M Ft 420 635 Ft/m2
3 szoba
63 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 926 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Rimóczi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Paraméterek:
- belső hasznos alapterület 63nm,
- vegyesfalazatú, vályog és tégla falazat,
- 2 külön nyíló szoba, + nappali,
- konvektorok és kandalló biztosítja a fűtést,
- a konyhai részen új vízvezetékek vannak,
- a villanyvezetékek felújítása megtörtént,
- 926nm teljesen körbekerített telek.
Az ingatlanhoz hozzá lett építve kb 30nm plusz helyiség, ami a főépülettel összebontva, tovább növeli a lakóteret.

Irodánkban bankfüggetlen hitelközvetítéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére!

A hirdetésben szereplő információk a megbízótól származnak, azért az iroda felelősséget nem vállal.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Abonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Abony m² ár
421 e Ft
536 e Ft 22%
Ennek az ára
Abony átlagár
26.5 M Ft m Ft
47.9 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Abony

Eladó családi házak a környékről

Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

19.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

41.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

43.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

74.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

75.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Abony, Zrínyi MIklós utca 22
Eladó családi ház

Abony

14.54 M Ft
1 + 1 szoba
142 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele