BAM Living

Eladó családi ház
Abony

+ 10 kép 1/13
49 500 000 Ft49.5 M Ft 707 143 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 352 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Perjési Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Abony központjában található ez az igényesen felújított vegyes falazatú ház.

Főbb jellemzői:
-két külön nyíló szoba
-nagy közösségi tér
-külön háztartási helyiség
-fedett terasz
-kicsi porta
-esztétikailag és műszakilag 2025-ben teljes körűen felújított

Ha olyan házat keres, ami jól frekventált, kicsi alapterületű de mégis tágas, illetve nem szeretne felújítani akkor ez a ház Önre vár!
Jöjjön el, és tekintse meg saját szemével.
A ház azonnal birtokba vehető!
Banki hitelre alkalmas, hiszen jogi háttere rendezett.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal és egyeztessünk egy időpontot a megtekintéssel kapcsolatban.

A hirdetésben szereplő információk az Eladótól származnak. Pontosságukért felelősséget nem vállalunk.
Irodánkban teljes körű banki ügyintézéssel várjuk szolgáltatásunk részeként.

#Abony#vegyesfalazatú#szépenfelújított#háromszobásház#központban#eladó

49500000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Abonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Abony m² ár
707 e Ft
536 e Ft -32%
Ennek az ára
Abony átlagár
49.5 M Ft m Ft
47.9 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Abony

Eladó családi házak a környékről

Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

41.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

62.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Abony, Gaál Miklós utca
Eladó családi ház

Abony

54.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Abony, Zrínyi MIklós utca 22
Eladó családi ház

Abony

14.54 M Ft
1 + 1 szoba
142 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

18.5 M Ft
4 szoba
63 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Abony, Simonffy Kálmán utca
Eladó családi ház

Abony

42.8 M Ft
3 szoba
290 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

75.9 M Ft
4 szoba
88 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

74.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

15.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Mecsér
Eladó családi ház

Mecsér

124.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Ostffyasszonyfa