A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Pécs belvárosában, a Nagy Lajos király útján, IV/4. emeleti, 33 m2 -es, egy szobás lakás kiadó.
Az ingatlanban egy nagy szoba és egy külön konyha található, tartozik hozzá egy saját 2 m² nagyságú tároló. Az ablakok műanyagra lettek cserélve, redőnyösek. A 15.000 Ft-os közös költségben benne van a fűtés és a hideg víz költsége is, csak a villanyt és a meleg vizet kell külön fizetni.
Max 2 nem dohányzó fő részére, azonnali költözéssel kiadó. A bérleményben kisállat nem tartható.
Referencia szám: I3457
Alapterület: 33m2
Ingatlan típusa: Lakás
Ingatlan állapota: Újszerű
Épület típusa: tégla
Emelet: 4.
Kilátás: panorámás
Szobák száma: 1
Fűtés típusa: Távfűtés
Berendezés: bútorozott
Bérleti díj: 140000Ft / hó
Kaució: 280000Ft
Rezsi télen: kb. 10000Ft
Rezsi nyáron: kb. 10000Ft
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 08. Utoljára módosítva: 2025. 05. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Pécs, 4. emelet