A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Debrecen Sámsoni út 41 alatt 757nm-es tetület egy 12nm-es irodával kiadó. A telken víz villany csatorna rendelkezésre áll. Alkalmas autókereskedésnek szerszámok gépek tárolására vagy bármilyen kereskedelmi tevékenységre. Egy havi kaukció szükséges! További információkért hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 25. Utoljára módosítva: 2025. 02. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen, Sámsonikert, Sámsoni u 41