Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó erkélyes, klimatizált lakás Zalaegerszegen a Páderdombon!
Zalaegerszeg egyik kedvelt városrészében, a csendes és zöldövezeti Páderdombon kínálunk eladásra egy 2. emeleti, nappali + 2 félszobás, szép állapotú lakást, amely azonnal költözhető!
- Elrendezés: tágas nappali, két külön nyíló félszoba, erkély, külön WC, zuhanyzós fürdőszoba
- Fűtés: gazdaságos cirkó fűtés
- Nyílászárók: műanyag ablakok redőnnyel, három irányú tájolás (kelet, dél, nyugat)
- Társasház: szigetelt épület, kulturált lakóközösség
- Parkolás: ingyenes parkolás közvetlenül a ház előtt
- Tároló: nagy méretű tároló az alagsorban
- Bútorozás: a vételár a bútorokat is tartalmazza, így akár befektetésre is kiváló választás!
A lakás világos, jól szellőztethető, az elhelyezkedése pedig ideális mind saját otthonnak, mind bérbeadásra.
A környék csendes, mégis közel van a városközponthoz, iskolákhoz, boltokhoz és buszmegállóhoz.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Hívjon most, és nézze meg személyesen!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 24. Utoljára módosítva: 2025. 05. 24.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Zalaegerszeg, 2. emelet