Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó lakás Veszprémben – Befektetésre vagy azonnali beköltözésre!
Veszprém egyik közkedvelt részén, a Török Ignác utcában kínálunk megvételre egy 48 m²-es, első emeleti, két szobás lakást.
A lakás jó állapotú, barátságos hangulatú, 2020-ban megújult a fürdőszoba és a nyílászárók, így nem igényel felújítást – akár azonnal beköltözhető vagy kiadható.
Az épület szigetelt, a lakáshoz pedig zárt parkoló is tartozik, így a parkolás nem jelent problémát.
Jelenleg bérbe van adva, megbízható és elégedett bérlőkkel, akik szívesen maradnának, így befektetési célra is kiváló választás.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: boltok, buszmegálló, minden fontos szolgáltatás sétatávolságra elérhető.
Ajánljuk:
Befektetőknek, akik azonnali hozamot biztosító ingatlant keresnek
Első lakást vásárlóknak, akik nem szeretnének felújítással bajlódni
Ne hagyd ki ezt a lehetőséget – hívj most, nézd meg, és könnyen lehet, hogy első látásra beleszeretsz!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 04. Utoljára módosítva: 2025. 06. 04.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Veszprém, 1. emelet