Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nagykanizsa kedvelt városrészében, közel a központ szívéhez vált eladóvá ez a 2. emeleti, 44 m2-es, 2 szobás lakás, tárolóval. Az ingaltan szinte teljes felújításon esett át, fűtése gázkonvektorokkal működik. A közös költség 13.000 Ft, amely tartalmazza a szemétszállítást, lépcsőháztakarítást, biztosítást a lakásra valamint megtakarítást a társasházra. Irodánkban bankfüggetlen hitelügyintézés is lehetséges, melynek ügyintézésében kollégáink díjmentesen állnak rendelkezésére! További információért hívjon!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 24. Utoljára módosítva: 2025. 05. 24.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nagykanizsa, Tetőtér