Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
ILYEN LAKÁS NINCS MÉG EGY A BELVÁROSBAN!Kiskunfélegyháza közvetlen központjában 130nm-es, AMERIKAI KONYHÁS-NAPPALIS + három hálószobás lakás GARÁZZSAL az árban eladó. Az ingatlan egy 2008-ban épült téglaépítésű társasház első emeletén található, Kiskunfélegyháza fő utcájától 50 méterre.Az ingatlan legfőbb jellemzője a tágas, világos terek. Az amerikai konyhás-nappali 32 m2-es, hálószobák 15, 19 és 30 m2-esek.A lakás klimatizált, igényesen felújított, új nyílászárókkal szerelt. A fürdőszoba sarokkáddal és dupla kézmosóval szerelt. Parkolás az ingatlanhoz tartozó garázsban vagy az utcán megoldott.Az ingatlan gyorsan birtokba vehető.Tekintse meg a képeimet és hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 08. Utoljára módosítva: 2025. 05. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kiskunfélegyháza, Tetőtér