Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kecskeméten a Műkertvárosban 56 nm-es ,2 szobás,ERKÉLYES , megkímélt állapotú lakás, önálló 26 nm-es garázzsal eladó!Az önálló garázs is benne van az árban, melyben víz és villany van.Az ingatlan főbb jellemzői:-6 lakásos társasház,jó lakóközösség-gáz cirkos fűtés-erkély napellenzővel felszerelt-ablakok redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelt-tágas konyha - étkező-fürdőszoba, külön wc- spejz-zárt udvar,-önálló garázs (26nm vízzel és villannyal) méretéből adódóan kialakítható benne egy külön kis tároló is.-tehermentes, azonnal költözhetőHa hirdetésem felkeltette az érdeklődését hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 30. Utoljára módosítva: 2025. 05. 31.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kecskemét, Tetőtér