Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Debrecen Belvárosában eladó egy fiatalos, újszerű állapotú tégla lakás. A 67 m²-es lakótér 4 szintes épületben található, csendes utcában. A lakás 2 db szobával, 1 db nappalival és 1 db fürdőszobával rendelkezik. Az alacsony fenntartásnak köszönhetően ideális választás lehet fiataloknak vagy akár befektetésnek is. A lakás berendezett és felszerelt, így azonnal beköltözhető. A közlekedés kiváló, a belváros pedig gyalogosan is könnyen megközelíthető. A lakásban egy külön fürdő és wc is megtalálható, valamint a parkosított udvar is hozzájárul a lakás kellemes hangulatához. A prémium anyagok és a redőnyözött ablakok teszik teljessé az ingatlant. A lakás nagyméretű 18 nm-es terasszal is rendelkezik, ahol a nyári napokat élvezheti. A kényelmet az elektromos garázskapu és a szúnyoghálók is fokozzák. Az ingatlan zöld övezetben található, amely biztosítja a nyugodt környezetet. A padlófűtés és az amerikai konyha pedig tovább növeli az ingatlan komfortját. A klíma és a külső hőszigetelés pedig az energiatakarékos életet segíti. A riasztó rendszer és a dekorvilágítás pedig a biztonságot és a hangulatot adja az ingatlannak. Gépjárművének elektromos garázskapun keresztül lehet beállni, így biztonságban tudhatja autóját. Az ingatlan részletre is megvásárolható, így könnyen megvalósíthatja álmai otthonát. A lakáshoz teremgarázs is tartozik, melynek ára 6,5 millió Ft.
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, és válassza ezt a modern és kényelmes lakást Debrecen Belvárosában!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 27. Utoljára módosítva: 2025. 05. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen, 4. emelet