Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó a Corvin Negyed szívében, a Corvin sétány közvetlen közelében, egy 1. emeleti, 46 nm-es (valóságban 48 nm) alapterületű, 2 szobás lakás. Az ingatlan előszobájába belépve a konyha fogad, ahonnan a nappali és a fürdőszoba külön is elérhető. A nappaliból nyílik a nagyszoba is, így az elrendezés praktikus, minden helyiség külön nyílik. A lakás nyugati fekvésű, megfelelő fényviszonyokkal rendelkezik, belmagassága pedig 3,2 méter. Átlagos állapotú, de rengeteg potenciált rejt, így könnyen az egyéni ízlés szerint alakítható.
A fűtésről gázkonvektor gondoskodik, a melegvizet villanybojler biztosítja. A villany és gáz egyedi mérővel rendelkezik, a téli hónapokban a költség körülbelül 15.000 forint. A közös költség 30.000 forint, amely tartalmazza a vízfogyasztást, szemétszállítást, lépcsőház karbantartást és egy jelentős felújítási alapot is. A társasház tetőszerkezetét nemrégiben javították, a következő ütemben pedig a villanyhálózat felújítása várható, amelyet már a közgyűlés elfogadott.
Az épület csendes, jól megszűri az utcai zajt. A lakás a körfolyosó első lakása, szintenként összesen három lakóval, így az átmenő forgalom csekély. A társasház lakóközössége fiatalos és barátságos.
A lakás a Corvin sétány és a Corvin pláza közelében található, így kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkezik. Séta távolságra van a 4-es és 6-os villamos, valamint több busz és troli (9-es busz, 72-es és 83-as troli), amelyekkel gyorsan elérhetők a belváros különböző pontjai, például a Kálvin tér vagy Óbuda. A Keleti pályaudvar és a metró is könnyen megközelíthető.
A környéken számos park, kutyafuttató, étterem és élelmiszerbolt található, így ideális választás fiataloknak, pároknak, vagy befektetőknek, akik egy saját ízlés szerint alakítható ingatlant keresnek.
Ha érdeklődik, forduljon hozzám bizalommal a hét bármely napján, akár hétvégén is!
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 13. Utoljára módosítva: 2025. 03. 13.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, 1. emelet