Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Árpád utca kedvelt részén, ELSŐ emeleti, erkélyes, 43 m²-es részben felújított, 2 szobás lakás eladó!
Az azonnal költözhető, pár éve felújított lakás Főbb jellemzők:
✅ Fűtés: Egyedi mérős központi fűtés
✅ Nyílászárók: Hőszigetelt műanyag, ablakok redőnnyel felszerelve világos, napfényes terek
✅ Erkély: A nagyobb szobából megközelíthető
✅ Helyiségek: 2 külön nyíló szoba, tágas konyha, fürdőszoba-WC, közlekedő
✅ Tároló: Közös tároló, 1 tároló 2 lakás részére
✅ Társasház: Parkra néző főbejárat, rendezett panelépület.
Nemrég felújított tiszta, rendes lépcsőház, műanyag nyílászárókkal.
Rendes, csendes lakóközösség
✅ Parkolás: Ingyenes parkolási lehetőség a hátsó bejáratnál
✅Pár éve történt felújítás során (a fűrdőszobán kívül) burkolatai lettek cserélve a szobákban, közlekedőben valamint a konyhában. Új konyhaszekrény és új beltéri ajtók került beépítésre.
✅Környék és infrastruktúra:
A társasház előtt park és játszótér, a közelben Aldi, Penny, buszmegállók és vasútállomás található, így minden fontos szolgáltatás pár perc alatt elérhető.
Bizonyos berendezéssel együtt eladó.
Közösköltség 6800 Ft.
Irányár: 29.500.000 Ft
Érdeklődni: +36 30 567 6676
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 16. Utoljára módosítva: 2025. 05. 16.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, 1. emelet