Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Majosházán 67,48 nm-es, utcára néző, két hálószobás új építésű padlófűtéses, külön 250 nm-es telekrésszel rendelkező otthon eladó.
Társasházi alapító okirattal lakásként kerül értékesítésre.
A fő falak 30 cm -es Porotherm téglából épültek külső 10 cm-es hungarocell szigeteléssel. A födém fa melyre 30 cm-es kőzetgyapot szigetelés került. A tetőn antracit szürke betoncserép fedés került, páramentesítő fóliával. A külső nyílászárók hőszigetelt három rétegű üvegezés, fehér színű műanyagok. A fűtést és a meleg vizet gázcirkó biztosítja. A hőleadás padlán keresztül történik. A fürdőszobában + törölközőszárítós radiátor.
A belső elrendezése előszoba, két külön nyíló szoba, fürdő, wc, közlekedő, kamra, nappali-konyha-étkező, terasz. Az udvar körbekerített zárt.
A közelben óvoda, bevásárlási lehetőségek.
A kivitelezővel 10 éve dolgozom, megbízható.
Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal akár hétvégén is.
Érd: Pető Mihály, tel: +36/20 531 8440, e-mail: peto.mihaly@dh.hu
Referencia szám: HZ086263
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2025. 03. 20.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Majosháza