Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kecskemét- Ballószög tanyán 230 nm exkluzív nappali + 4 szobás 2 fürdőszobás részben alápincézett teraszos családi ház eladó nagy 6400 nm birtokon lovasfarmmal együtt!
Az otthon a legapróbb részletekig gondosan megtervezett: tágas, napfényes letisztult belső terek, minőségi anyagok jellemzik. Alaprajzi elrendezésében hatalmas amerikai konyha nappali, 4 szoba, két fürdőszoba, vendég mosdó kialakított.
Jellemzői:
- 230 nm lakótér
- nappali + 4 szoba
- 2 fürdőszoba
- vendégmosdó
- 70 nm vállalkozás számára pince fűtéssel
- finn szauna
- elektromos kapu és garázskapu
- kamera és riasztó rendszer
- 6400 nm telek
- fűtött garázs
- fedett beálló
Fűtés -hűtés
- gáz cirkó és vegyes tüzelésű kazán
- padló és falfűtés a földszinten
- hűtő- fűtő klímák
- alacsony rezsi jellemzi
Lovasbarát rész – Lovasfarm
- körkarám
- lovas box
- karám, beállók
- három tágas istálló
Természetközeli állatbarát kialakított modern családi ház, ami otthont ad a mindennapokban a városhoz közel! Ha szeretné, várom megtisztelő hívását !
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 02. Utoljára módosítva: 2025. 02. 02.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kecskemét