Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Dunabogdány, a Szentendrei-Dunaág közvetlen közelében!Dunabogdány kedvelt részén, séta távolságra a Szentendrei-Dunaághoz eladó egy 93,3 m2-es lakóház.A földszinten található egy nappali, kisebb konyha és a vizesblokk, teljes hasznos alapterülete 29 nm, állapotát tekintve felújításra szorul. Valamint kialakításra került egy 29 nm-es garázs is. Az emeleten, amit egy 21 nm-es fedett teraszról tudunk megközelíteni, egy légtérben található a tágas nappali és a konyha+étkező, egy lépcsősoron megközelíthető a galériás 21 nm-es hálórész. Ezen a szinten is kialakításra került egy fürdőszoba sarokkáddal illetve toalett.Igény szerint a két szint összenyitható lépcső kialakításával.A ház világos, tágas, az ablakai a zöldkertre néznek, a telek teljes területe 766 nm.Az ingatlan könnyen megközelíthető, sík utcában található, a bejárata nem a főútról nyílik. A környező településeken, Visegrád, Szentendre, szinte minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges. A környező hegyek és a Duna közelsége kitűnő lehetőség a kikapcsolódásra.Ajánlom a házat mindazoknak, akik állandó lakhatást keresnek és azoknak is, akik elvonulnának a nagyvárosok zajos hétköznapjai elől.További kérdés esetén kérem, keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 06. Utoljára módosítva: 2025. 06. 06.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Dunabogdány