Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szabolcs utca, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
A XIII. kerületben, a SZABOLCS UTCÁBAN, a Westend és a Lehel tér közelében kiadó egy 2025-ÖS ÉPÍTÉSŰ, modern, energiatakarékos ház 3. emeletén található 50 m²-ES, 2 SZOBÁS, 7 m²-ES TERASSZAL rendelkező, udvarra néző BÚTOROZOTT lakás 24 ÓRÁS PORTASZOLGÁLATTAL.
A lakás AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIBÓL és GARDRÓBOS HÁLÓBÓL áll. Felszereltség: GÉPESÍTETT KONYHA, mindkét szobában HŰTŐ–FŰTŐ KLÍMA, MOSÓGÉP, ELEKTROMOS REDŐNY, SZÚNYOGHÁLÓ – ideális otthoni munkára és kényelmes mindennapokra.
KIVÁLÓ INFRASTRUKTÚRA: Westend, Városliget, Lehel tér, üzletek, szórakozási és bevásárlási lehetőségek pár perc sétára.
Kisállat megbeszélés alapján hozható, dohányzás nem megengedett.
Közös költség: 26.000 Ft (portaszolgálat + takarítás + kert + szemét).
Igény szerint MÉLYGARÁZS BEÁLLÓ bérelhető (normál vagy elektromos töltős).
Hosszú távra, 2 HAVI KAUCIÓVAL, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ.
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2025. 12. 02.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szabolcs utca, 3. emelet