Induló törlesztőrészlet
138 649 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
158 046 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
184 866 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
210 728 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
P07LV7746
VII. Dózsa György úton utcai bejáratú félszuterén lakás eladó.
Városrész:VII. Istvánmező
Ingatlan jellege:Lakás
Nappalik száma:1
Egyéb szobák száma:1
Hasznos lakóterület:99 m2
Közmű:Víz, Villany, Csatorna, Vízóra
Fűtés:Elektromos
Budapest VII. kerületében, frekventált területen a Dózsa György út és az Alpár utca találkozásánál 99m2-es utcai bejáratú félszuterén ingatlan eladó.
Az ingatlan hőszigetelt, félig üvegezett bejárati ajtóval, 5 nyitható, 2 zárt ablakkal, jó fényviszonyokkal rendelkezik.
Kialakításának köszönhetően alkalmas lakás, iroda, vagy üzlethelyiség használatára is, helyiségei:
- amerikai konyhás nappali (68 nm)
- szoba vagy iroda (25 nm)
- fürdő (6nm)
A lakás felújított, a fűtésrendszert energiatakarékos norvég, elektromos, állítható hőfokszabályzós fűtőpanelek biztosítják lábazati fűtőszálakkal növelve a komfortérzetet. Rendelkezésre áll egy szintén elektromos kandalló, mely telefonos applikációval távolról is működtethető.
A burkolatok minőségi járólapok, 3D-s fali csempék.
A lakás kódos-kulcsos beléptető rendszerrel felszerelt.
Hirdetés feltöltve: 2023. 09. 26. Utoljára módosítva: 2023. 09. 29.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út, szuterén
Az ingatlant már eladták vagy letörölték a Költözzbe.hu-ról.