Induló törlesztőrészlet
138 649 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
158 046 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
184 866 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
210 728 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Vác Deákváron, 53nm-es, 2szobás, nagykonyhás, 3.emeleti, erkélyes, panel lakás eladó. A ház, 1980-as években épült, azóta inkább csak állagmegóvást végeztek az ingatlanban. Fűtése a ház tetején elhelyezett központi kazánnal történik. Infrastruktúra jó. Bevásárlás, (Spár, CBA, hentes, zöldségpiac) a közelben. Iskola, óvoda, orvosi rendelők, gyógyszertár úgyszintén. Vasútállomás, központi buszpályaudvar, gyalogosan 10-12 pecnyi távolság. Az ár irány ár!
SZOLGÁLTATÁSAINK:
- Ingatlan eladáshoz ingyenes felmérés
- Kollégáink bármilyen ingatlan értékesítéssel kapcsolatos kérdésére nagyon szívesen válaszolnak
- Ingyenes bank független hitel tanácsadással állnak együttműködő partnereink rendelkezésükre
- Több éve ingatlanjoggal foglalkozó ügyvédet tudunk ajánlani a vásárláshoz
- Eladáshoz elengedhetetlen Energetikai tanúsítvány beszerzésében is segíteni tudunk
-Amennyiben statikai véleményt szeretne, erre is tudunk ajánlani szakembert
Hirdetés feltöltve: 2022. 06. 03. Utoljára módosítva: 2023. 12. 05.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Vác, 3. emelet