Induló törlesztőrészlet
138 649 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
158 046 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
184 866 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
210 728 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Használja ki a családtámogatás adta lehetőségeket, költözzön korszerű ingatlanba. Szombathelyen az Oladi platón, átmenő forgalomtól mentes csendes utcában ikerház utcafronti lakása eladó. Az ingatlan könnyűszerkezetes technológiával épül. A ház alapterülete 77m2, három hálószobával rendelkezik. A jól átgondolt tervezésnek köszönhetően , praktikus elrendezésű. A tető kontyolt nyeregtető, 25 fokos hajlásszöggel.
Héjalása antracit Terran Danubia cseréppel történik. Homlokzatára 12 cm vastag EPS hőszigetelés, a födémre 30 cm vastag kőzetgyapot hőszigetelés kerül. Nyílászárói fokozottan hang-és hőszigeteltek, három rétegű üvegezéssel. Redőny fogadására alkalmas. Fűtése, meleg vízellátása levegő-víz hőszivbattyúról megtáplált , padlófűtéses hőleadással. A hőszivattyú beltéri egysége után puffertárolót építenek be.
A helyiségenkénti szabályozás céljából szobatermosztátokat kell felszerelni, mely a padlófűtési osztóra szerelt motoros zónaszelepeket szabályozza. Az építkezés már folyamatban van. Ha becsatlakozik, kisebb változtatásokra még lehetősége van. A beltéri burkolatok, szaniterek, csaptelepek, ajtók választhatók. Abban az esetben ha napelemet, klímaelőkészítést szeretne, az is megoldható.
Ragadja meg az utolsó lehetőséget , CSOK, Babaváró, hitel !
Irodánk ebben is az Ön segítségére lehet. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 357929
Hirdetés feltöltve: 2023. 09. 25. Utoljára módosítva: 2023. 11. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szombathely, Dr. Frank Kálmán u