Seven Pearl

Eladó családi ház
Pécel, Béke utca

110 000 000 Ft110 M Ft 407 407 Ft/m2
5 szoba
270 m²

Részletes adatok

Telekméret: 470 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 244
Elisher Nándor
Körültekintő Ingatlan - hirdetünk ön helyett!

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hívja a Tulajdonost: Papp Péter +36208235744

Pécelen a vasúttól, busztól, Pennytől 5-8 perc gyaloglásra 4+1 félszobás, két fürdőszobás, két szintes, pincés családi ház eladó.

A ház 2013-ban 10 cm-es külső hőszigetelést kapott (38-as téglaépület, a régi kőporra szigetelés, majd új vakolat került). A dupla üvegezésű (1.1) nyílászárók műanyagból készültek, a tetőtér 20 cm-es födém szigeteléssel van ellátva. A ház légkondicionálóval van felszerelve

Az alsó szinten hatalmas amerikai konyhás nappali 3 ablakkal (kilátással a kertre, földig érő boltíves ablakkal), 2 nagy szoba 200-as ablakokkal, a felső szinten 2 szoba és 1 fél szoba, fürdő és egy hatalmas, világos, napsütéses közös tér kapott helyet.
A ház alatt teljes alapterületen (100 nm) pince/garázs található továbbá a kazánház, ahol a gázkazán és a villanybojler került elhelyezésre, a teljes padlástér pedig kiválóan alkalmas lehet tárolásra.
Az alsó szinten a régebben üzemelő kandalló helye továbbra is megvan (kandalló a pincében).

Az alsó szinten egy gyönyörű fedett terasz, fent 2 fedett terasz található. A felső szinten a falban van a gázcső, így az egyik félszoba átalakításával a felső szinten is kialakítható egy konyha, ami által önálló lakrésszé alakítható a teljes felső szint.

Elöl előkert, a ház mellett kis kerti tó halakkal, hátul tágas, füves, örökzöldekkel tarkított tér áll rendelkezésre a kerti partiknak és akár egy játszótérnek is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

5 szobás családi házak ára Pécelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécel m² ár
407 e Ft
742 e Ft 45%
Ennek az ára
Pécel átlagár
110 M Ft m Ft
221 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécel, Béke utca

Eladó családi házak a környékről

Pécel
Eladó családi ház

Pécel

65 M Ft
4 szoba
85 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

139 M Ft
8 szoba
542 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

65 M Ft
4 szoba
85 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

51 M Ft
2 szoba
55 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

103.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Pécel, Csatári utca
Eladó családi ház

Pécel

210 M Ft
4 szoba
214 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

45 M Ft
2 szoba
63 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

119.99 M Ft
2 + 4 szoba
230 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89 M Ft
4 szoba
71 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó családi ház

Pécel

250 M Ft
1500 m²
250 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89.99 M Ft
3 szoba
106 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

65 M Ft
4 szoba
85 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

199.99 M Ft
5 + 5 szoba
336 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

165 M Ft
4 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

249 M Ft
6 szoba
270 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

54.85 M Ft
3 szoba
120 m²
Előszállás
Eladó családi ház

Előszállás

69.9 M Ft
6 szoba
238 m²
Felsőlajos